DOĞUŞ OTO (BURSA)

Bir Doğuş Grubu kuruluşu olan ve 1963’ten bu yana Türk Otomotiv Sektörü’nde ""Koşulsuz müşteri mutluluğu"" anlayışıyla hizmet veren Doğuş Oto, İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa illerinde olmak üzere toplam 24 noktada siz değerli otomobil tutkunlarına hizmet vermektedir. Burada düşünceleriniz önemsenmektedir ve tüm beklentilerinize eksiksiz cevap verilmektedir.

Satış, servis ve parça hizmetlerine ek olarak yeni perakendecilik anlayışı çerçevesinde kredi, ikinci el alım-satım, yol yardım hizmetlerinin yansıra tüm kasko ve sigorta işlemlerinizin yine Doğuş Oto showroomlarında vdf Sigorta aracılığıyla yapılması mümkündür.

Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda 7660 m2 kapalı, 7330 m2 açık alanla toplam 14.990 m2 de hizmet veren Doğuş Oto Bursa, haftanın her günü açık olup, servis hizmeti ise Pazar günü hariç olmak üzere her gün sunulmaktadır.Araçlarını servise bırakan müşteriler için ayrıca replacement araç hizmeti de mevcuttur.

Satış ve satış sonrası hizmetlerde tek çatı altında sağlanan çözüm odaklı hizmet anlayışına sahip Doğuş Oto’da müşteri memnuniyetini sağlayan en önemli unsur, konularında uzman, eğitimli ve güler yüzlü personeldir.